İYTE IEEE Öğrenci Topluluğu olarak, IEEE The Darrel Chong Student Activity Award 2014‘te Bronz Ödül kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

2005’ten bu yana İYTE IEEE olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımız İzmir ve Türkiye çapında sesler getirmeye devam ediyor. İlki 2012 yılında düzenlenen, bu yıl 3.sünü düzenlediğmiz IZTECH RoboLeague’14 ve geçtiğimiz Mayıs ayında ilki düzenlenen, ana sponsorluğunu TTNET’in üstlenmiş olduğu TTNET BuildUp’14 organizasyonlarımız neticesinde, IEEE’nin verdiği en prestijli ödüllerden biri olan IEEE The Darrel Chong Student Activity Award 2014’te Bronz Ödül elde ettik.

ödül

Kazandığımız bu ödüller sayesinde ilerleyen dönemlerdeki çalışmalarımıza sımsıkı sarılmayı, daha büyük bir özen ve motivasyon içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeyi hedefliyoruz. Bu ödülün kazanılmasında, başta İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü olmak üzere, bizleri destekleyen sponsorlarımıza ve sonsuz emeği geçen ekibimize teşekkür ederiz.

Son olarak; IEEE The Darrel Chong Student Activity Award 2014’te 1 Gümüş ve 2 Bronz ödül kazanan Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolunu ve 1 Bronz ödül kazanan Orta Doğu Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolunu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.